Buradasınız
Anasayfa > Apple Mac > Bazı Bellek Üreticileri Neden Apple Tarafından Belirtilen Kapasiteden Daha Yüksek Kapasiteli Bellek Öneriyor

Bazı Bellek Üreticileri Neden Apple Tarafından Belirtilen Kapasiteden Daha Yüksek Kapasiteli Bellek Öneriyor

kingston-banner-appleKingston ve Transcend gibi farklı bellek üreticilerinin sitelerinde Mac sisteminiz için önerdiği bellek kapasitesinin, Apple resmi sitesinde verilenden farklı ve genelde daha yüksek olduğunu fark ettiniz mi?

Merak etmeyin bu bir hata değil! Bellek üreticileri bazı Mac sistemlerin güncel teknoloji ile üretilmiş bellek modüllerini de destekleyebildiklerini belirlemişlerdir. Bunun anlamı Mac sisteminiz üretildiği dönemde pazarda bulunmayan daha yüksek kapasiteli bellek modülleri ile kullanabileceğinizdir. Kingston ya da Transcend gibi üreticiler yüksek kapasiteli bu yeni nesil bellek modüllerini uyumlu Mac sistemlerde zorlu testlerden geçirdikten sonra uyumluluk ve çalışma garantisi ile kullanıcılara sunmaktadırlar.

Üretici sitelerindeki bellek uyumluluk motorlarını ya da uygulamaları kullanarak Mac sisteminiz için uyumlu belleği ve sisteminizde kullanabileceğiniz en yüksek bellek kapasitesini öğrenebilirsiniz. Ayrıca bilendenal.com sitesinde yer alan bellek arama motorunu kullanarak Mac sisteminiz için belleği satın alabilirsiniz.

Top