Buradasınız
Anasayfa > Depolama > G-Technology, Zorlu Şartlara Dayanıklı Yeni Ürün Serisini Duyurdu

G-Technology, Zorlu Şartlara Dayanıklı Yeni Ürün Serisini Duyurdu

G-Technology_logoProfesyonellere özel depolama çözümleri ile tanınan G-Technology, zorlu şartlarda kullanıma yönelik dayanıklı veri depolama çözümlerini duyurdu. Evolution Series ürün ailesi ile uyumlu yeni ürünler; G-DRIVE® ev ATC Thunderbolt®, G-DRIVE ev ATC USB 3.0 ve G-DRIVE ev RaW modellerinden oluşuyor. Tüm ürünler yüksek dayanım ve güvenliği, G-Technology ürünlerinin yüksek kalite, güvenilirlik ve performans özellikleri ile sunuyor. G-Technology bu ürünler ile birlikte ayrıca mevcut G-DRIVE ev, G-DRIVE ev RaW ve G-DRIVE ev SSD sürücüleri kullanılabilen yeni Thunderbolt ve USB 3.0 dayanıklı kılıfların da duyurusunu yaptı.

 

 

G-DRIVE ev RaW – Dayanıklı Kılıf ile

The G-DRIVE ev RaW, dayanıklı ve hafif taşınabilir sürücüdür. Sırt çantasında ya da el
g-drive-ev-raw
çantası veya evrak çantasında kolayca taşınabilir. 1TB değerine ulaşan kapasite seçeneklerine ve 1.5 m yükseklikten düşmeye karşı korumaya sahip. Birlikte sunulan USB 3.0 kablosu ile tek başına bir sürücü olarak kullanılabileceği gibi G-DOCK ev® Thunderbolt Depolama ünitesine takılarak da kullanılabilir. Sürücü varsayılan olarak Mac® sistemler ile kullanılacak şekilde biçimlendirilmiş. Ancak kısa bir yeniden biçimlendirme işlemi ile Windows® işletim sistemli sistemler ile kullanmak mümkün.

G-DRIVE ev ATC Thunderbolt ve the G-DRIVE ev ATC USB 3.0

g-drive-ev-atc-tbThunderbolt ya da USB 3.0 arayüzlerina sahip her türlü şarta dayanıklı (all-terrain case (ATC) ) bu modeller; hafif, yüksek kaliteli ve dayanıklı G-DRIVE ev RaW USB disk sürücüyü barındırıyor. Suya dayanıklı yapıları ile suya, 2 metre yüksekliğe kadar düşmeye, darbe, baskı ve toz gibi zorlu şartlara dayanım sunmaktalar.

Ürünler ile ilgili detaylı bilgileri,G-Technology Türkiye Dağıtıcısı sitesinde bulabilirsiniz.www.asnet.com.tr

Top