Buradasınız
Anasayfa > Bellekler > HyperX Bellekler 7156 MHz ile DDR4 Hız Aşırtma Dünya Rekorunu Kırdı

HyperX Bellekler 7156 MHz ile DDR4 Hız Aşırtma Dünya Rekorunu Kırdı

Kingston Technology Company, Inc.’in oyun ve E-spor marka lideri HyperX, HyperX Predator DDR4 belleklerinin hız aşırtmayla 7156MHz DDR4 bellek frekansına ulaşarak yeni bir dünya rekoruna imza attığını duyurdu. Söz konusu dünya rekoru, Tayvan’daki MSI OC ekibi tarafından 3,50 GHz 11. Nesil Intel® Core™ i9-11900KF takılı MSI MEG Z590I UNIFY anakart üzerinde, HyperX 4600MHz Predator DDR4 8G modülleri kullanılarak elde edildi (ürün kodu HX446C19PB3K2/16). Rekora dair tüm detaylar PC’lere dair hız aşırtma, test, haberler ve ipuçları konusunda sektörün önde gelen yayınlarından HWBOT‘da yayınlandı. CPU-Z bilgi sayfasına bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

HyperX Predator DDR4 yüksek performanslı bellekler, cesur ve agresif stili bir araya getiriyor. Satın alınabilecek frekanslar, CL12 – CL19 arası gecikmeler eşliğinde 4800MHz’e kadar uzanıyor. HyperX bellek modülleri Intel® XMP’ye hazır, Intel’in en yeni yonga kümeleri için optimize edilmiş ve AMD’nin en yeni yonga kümelerinin birçoğuyla uyumlu olarak sunuluyor.

8GB-32GB arası tekli modüller ve 16GB-256GB arası kapasitede ikili, dörtlü ve sekizli kitler halinde sunulan HyperX Predator DDR4 belleklere dair daha fazla bilgi için HyperX Bellek sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

HyperX Hakkında 

HyperX, oyunculara, PC üreticilerine, PC, konsol ve mobil güç kullanıcılarına yüksek performanslı parçalar sağlama hedefi taşıyan dünyanın en büyük bağımsız bellek üreticisi olan Kingston Technology Company, Inc.’in oyun bölümüdür. HyperX’in misyonu, 16 yıldır her tür oyuncu, oyun topluluğu ve ötesi için oyun ürünleri – yüksek hızlı bellek, katı hal sürücüler, kulaklıklar, klavyeler, mouse, konsol oyuncuları için şarj aksesuarları, USB flash sürücüler ve mousepad – geliştirmektir. Ödül kazanmış olan HyperX markası, sürekli olarak üst düzey konfor, estetik, performans ve güvenilirlik sunan ürünleri ile bilinir. HyperX donanımı, en zorlayıcı ürünlerin özelliklerini karşılayabildiği ve sınıfının en iyisi bileşenleri ile üretildiği için dünya çapında ünlülerin, profesyonel oyuncuların, teknoloji meraklılarının ve hız aşırtmacıların tercih ettikleri donanımdır. HyperX, bu güne kadar dünya çapında 75 milyondan fazla bellek modülü, 15 milyon oyun kulaklığı ve iki milyon klavye satmıştır ve 1 milyon mouse satmıştır.

Kingston, Kingston logosu, HyperX ve HyperX logosu, ABD ve / veya diğer ülkelerde Kingston Technology Corporation’ın tescilli ticari markalarıdır.

One thought on “HyperX Bellekler 7156 MHz ile DDR4 Hız Aşırtma Dünya Rekorunu Kırdı

Comments are closed.

Top