Buradasınız
Anasayfa > USB Flash Bellek > HyperX Savage Ürün Ailesinin Yeni Üyesi Savage USB

HyperX Savage Ürün Ailesinin Yeni Üyesi Savage USB

Kingston® Technology Company, Inc. iştiraki olan HyperX®, HyperX Savage USB Sürücü ürünü duyurdu. DataTraveler® HyperX 3.0 ürününün yerini alan yeni USB ürünü; DRAM ve SSD ürünleri de bulunan HyperX Savage ürün ailesinin en yeni üyesi durumunda.

HyperX Savage USB Sürücü; 350MB/s okuma ve 250MB/s yazma hızı değerleri ile olağanüstü hız sunan yeni ürün 64GB, 128GB ve 256GB kapasite seçeneklerine sahip. Yüksek hız sunan USB 3.1 Gen. 1 (USB 3.0) bağlantı arayüzüne sahip sürücü ile kullanıcılar veri aktarımı sırasında daha az zaman harcıyor. HyperX Savage USB; film, müzik ve yüksek çözünürlüklü görsel gibi büyük boyutlu dosyaların hızlı ve kolay biçimde aktarılıp düzenlenebilmesini sağlıyor.  Siyah kasası ve şık kırmızı metal HyperX logosu ile oldukça iddialı bir görünüme sahip. Yeni sürücü, güncel tüm masaüstü ve dizüstü sistemler ile uyumluluğun yanı sıra PS4™ ve Xbox One™ gibi oyun konsolları ile de uyumlu.

HyperX Savage USB Sürücü 5 yıl garanti, ücretsiz teknik destek ve efsanevi HyperX güvenilirliği ile kullanıma sunuluyor.

Kaynak : Kingston

Top