Buradasınız
Anasayfa > USB Flash Bellek > Kingston Digital USB 3.0 2011 Yol Haritasını Anlattı

Kingston Digital USB 3.0 2011 Yol Haritasını Anlattı

Kingston Technology Company, Inc., Flash Bellek ürünleri iştiraki olan Kingston Digital, Inc.,  CES 2011 fuarında  açıkladığı yol haritası ile USB 3.0 arayüzüne verdiği desteği gösterdi. Kingston®; kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda oldukça kapsamlı kullanımı giderek yaygınlaşan USB 3.0 arayüzüne sahip,  ürün ailesini satışa sunacak.
Teknoloji meraklıları ve deneyimli kullanıcılar için Kingston en hızlı USB 3.0 sürücüsünü kullanıma sunuyor. DataTraveler HyperX 3.0;  HyperXperience™ ürün ailesinin amiral gemisi olarak kullanıcılara sunulacak.  Yüksek başarıma sahip Kingston ürünlerinden oluşacak bu yeni ürün ailesi SSD, USB ve kart ürünleri ile HyperX ürün grubunu tamamlayacak.

Kingston 2010 eylülünde ilk USB 3.0 ürünü DataTraveler Ultimate 3.0 (DTU30) USB belleği satışa sunmuştu. 2011 yılı içerisinde; 16, 32 ve 64Gb kapasiteli ikinci nesil DTU30 ürünleri kullanıma sunulacak. Bu yeni nesil DTU30 ile kullanıcılar daha yüksek başarıma sahip uygun fiyatlı ürünler ile tanışacak.

2011 içerisinde USB 3.0 arayüzüne sahip sistemler ve anakartlar kullanıma sunuldukça yılın 2. ve 3.çeyreğinde Kingston tarafında bu sistemler ile uyumlu giriş seviyesi bellekler de kullanıma sunulacak.  Bu sayede en uygun fiyat/kapasite oranı yakalanarak kullanıcıların USB 3.0 arayüzüne geçişi daha kolay hale gelecek.

Top