Buradasınız
Anasayfa > Hafıza Kartı > Transcend CFast 2.0 CFX650 Hafıza Kartlarını Duyurdu

Transcend CFast 2.0 CFX650 Hafıza Kartlarını Duyurdu

Multimedya ve depolama ürünlerinde dünyanın önde gelen üreticilerinden Transcend Information, Inc. (Transcend ), CFast 2.0 CFX650 hafıza kartlarını kullanıma sunduğunu duyurdu. Pazarda mevcut bulunan en yüksek hızları sunmak üzere tasarlanan Transcend CFX650 bellek kartları; Blackmagic URSA ve Atomos Ninja Star gibi üst düzey kamera ve kayıt cihazları desteği sayesinde, yüksek çözünürlüklü 4K ve Full HD çekim yapan profesyonel sinematograflar için en iyi çözümlerdendir.

Benzersiz Aktarım Hızları ve Kapasiteler

Yeni nesil CFast 2.0 standardı ve SATA III arayüzü desteğine sahip olan CFX650 bellek kartları, 510MB/s okuma ve 370MB/s yazma hızları ile günümüz CompactFlash kart çözümlerinden 3 kat kadar daha yüksek hız sunmaktadırlar. 4K Ultra High Definition ve Full HD gibi yüksek çözünürlükteki videolar, kayıt için büyük depolama alanları gerektirir, Transcend CFX650 kartlar 128GB ve 256GB kapasite seçeneklerine sahiptir.Bu sayede profesyonel sinematograflar yüksek çözünürlükte videoları kolayca ve sık sık kart değiştirme sorunu olmadan kayıt etme şansına sahip olurlar.

Üst Düzey Kamera ve Kayıt Cihazları için Full HD ve 4K Sinema Kaydı Desteği

Blackmagic URSA and Atomos Ninja Star gibi birinci sınıf kamera ve kayıt sistemlerini desteklemek üzere tasarlanan, CFX650 hafıza kartları yüksek çözünürlükteki videoları 4K video kaydının gerektirdiği yüksek hızlar sayesinde sorunsuzca kaydeder. Bu sıradışı aktarım hızları ve kapasiteleri sayesinde profesyonel sinematografların iş akışlarının verimliliğini arttırmaya yardımcı olurlar. Bu benzersiz performanslarının yanısıra her bir CFX650 hafıza kartı dahili Hata Düzeltme Kodu (ECC) teknolojisine sahiptir. Bu sayede aktarım hatalarını tespit edip düzelterek toplam güvenilirliği de arttırmış olurlar.

Kaynak : Transcend

Top