Buradasınız
Anasayfa > Depolama > G-Technology İçerik Üreticileri için Yeni NAS Depolama Çözümünü Duyurdu

G-Technology İçerik Üreticileri için Yeni NAS Depolama Çözümünü Duyurdu

Yeni 12-Bay G-RACK™ 12, Yaratıcı Profesyoneller, Yayıncılar ve Eğlence Sektörü İş Akışları için Güvenilir, Ölçeklenebilir ve Stüdyo Dostu  Teknolojiye Sahip Ürün Çözümü

Üst seviye depolama çözümlerinde önce gelen üreticilerden G-Technology®, G-RACK 12 ağ depolama (NAS) çözümünü Las Vegas ABD’de gerçekleştirilen NAB 2016 etkinliğinde duyurdu. Yeni NAS ürünü ile birlikte dünya çapındaki yaratıcı profesyonellere yönelik ürün yelpazesini daha genişletiyor.

G-RACK  12; medya ve eğlence sektöründe kullanılan 4K ve üzeri çözünürlükte video iş akışları için gereken hız ve ölçeklenebilir 12 yuvalı yapısı ile 120TB’a varan kapasiteye sahiptir. Güvenilir, yüksek performanslı ve merkezi depolama yapısı ile küçük ve orta ölçekli post-prodüksiyon firmaları, TV ve yayın stüdyoları, reklam ajansları ve işletmelerin Adobe Premiere® Pro, Apple Final Cut Pro® X, Avid Media Composer® ya da benzeri yaratıcı uygulamaları kullanan bölümleri için uygun depolama çözümüdür. isteğe bağlı genişleme ünitesi ile ek 120TB kapasite daha eklenebilir. G-RACK 12, 4 adet 10-gigabit ethernet bağlantısı ile paylaşımlı veri işleme süreçleri için yüksek hız sunarak zamandan ve maliyetten tasarruf sağlıyor.

QZO1F4p18PFB

G-RACK 12, G-Technology tarafından geliştirilen NAS işletim sistemi ve BTRfs dosya sistemi  ile kullanıma sunulmuş durumda. Kullanımı kolay kullanıcı arayüzü sayesinde, NAS sistemlerinin tipik karmaşık yönetim yapısını ortadan kaldırıyor. 12 yuvalı genişletilebilir üniteler, kurumsal sınıf disk sürücüler ile 48TB, 72TB, 96TB ve 120TB kapasite seçeneklerine sahipler.

G-RACK 12 kapasite ve yapılandırma özelliklerine göre farklı maliyetlere sahipler. İlk olarak Kuzey Amerika pazarında satışa sunulacak olan ürünler ilerleyen dönemde dünya çapında satışa sunulacak. G-RACK ürünleri ile ilgili detaylı bilgi için ASNET ürün sayfalarını inceleyebilirsiniz.

Kaynak : G-Technology

Top