Buradasınız
Anasayfa > USB Flash Bellek > Transcend iOS cihazlar için Yeni Depolama Çözümü JetDrive Go 500 Sürücülerini Duyurdu –

Transcend iOS cihazlar için Yeni Depolama Çözümü JetDrive Go 500 Sürücülerini Duyurdu –

Dünyanın önde gelen depolama ve çokluortam ürünleri üreticilerinden Transcend Information, Inc., Apple iPhone, iPad ve iPod cihazları için tasarlanmış JetDrive Go 500 ürününü duyurdu. Yüksek kaliteli metal kasası, küçük ve hafif tasarımlı JetDrive Go 500, Lightning ve USB 3.1 Gen 1 bağlantılarını bir arada sunarak Apple cihazlar arasında kesintisiz veri aktarımı imkanı sunuyor. Transcend’in özel JetDrive Go uygulaması ile fotoğraf ve videoların yedeklenmesi ya da doğrudan USB sürücü üzerin çekim yapılabilmesi sağlanıyor.

Lightning/USB 3.1 Arayüzleri ile Yüksek Aktarım Hızları 
Transcend JetDrive Go 500 Lightning ve standart USB 3.1 (Gen 1) bağlantısını bir arada sunan bir USB sürücüdür. Lightning bağlantısı ile 20MB/s’e varan hızlara ulaşırken USB 3.1 Gen 1 bağlantısı ile 130MB/s değerine ulaşan aktarım hızlarına ulaşılabilir. Bu sayede 4GB HD film dosyası 28 saniyede aktarılabilir.
Apple MFi Onaylı Garantili Uyumluluk
MFi (Made for iPod/iPhone/iPad) belgelendirmesi, Apple tarafından 3. parti donanım aksesuarları üreticilerine iOS cihazları ile uyumlu güvenilir çözümler sunmasının garanti edilmesini sağlar. Transcend JetDrive Go 500, zorlu test ve onay sürecinden geçtikten sonra; garantili uyumluluk ve güvenliğin yanı sıra Apple tarafından talep edilen performans ve üretim gerekliliklerini de karşıladığını gösteren Apple MFi onayını almıştır.
Transcend JetDrive Go 500 serisi altın, gümüş renk ve 32GB – 64GB kapasite seçenekleri ve  2 yıl garanti süresi ile kullanıma sunulacaklar.
*Desteklenen Apple cihazları:
 iPhone  iPhone 6s Plus, iPhone 6s, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5
 iPad  iPad Pro, iPad Air 2, iPad Air, iPad (4th generation), iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad mini
 iPod  iPod touch (5. nesil), iPod touch (6.nesil

Kaynak : Transcend

Top