Buradasınız
Anasayfa > Bellekler > SanDisk Yüksek Performanslı Extreme Katı Hal Sürücü Serisini Kullanıma Sunuyor

SanDisk Yüksek Performanslı Extreme Katı Hal Sürücü Serisini Kullanıma Sunuyor

Flash depolama çözümlerinde dünyanın önde gelen firmalarından olan SanDisk Corporation; yüksek performanslı yeni katı hal sürücülerini-SSD duyurdu. SanDisk Extreme® SSD, 7200RPM sabit disklerden 10 kat daha yüksek hız sunuyor. Bu sayede sistemler daha hızlı açılıp kapanabiliyor ve uygulamalar çok daha hızlı çalışabiliyor. Yeni sürücüler ayrıca çok daha fazla dayanım ve düşük güç tüketimi seçeneğine de sahipler. Bu sayede kullanıcılar,daha güvenilir ve uzun pil ömrüne sahip sistemlere sahip oluyor.
Olağandışı Başarım
SanDisk Extreme SSD ile sisteminiz 16 saniyeden daha kısa sürece açılıyor. Ve çok daha hızlı bir şekilde kapanıyor. Bunların yanı sıra masaüstü ve dizüstü kullanıcılarına daha gelişmiş bir kullanım deneyimi sağlıyor. Örneğin oyun sistemlerinde, SanDisk Extreme SSD uygulamaları daha hızlı açıp çalıştırıyor. Ayrıca sahne geçişlerini daha hızlı gerçekleştirerek oyun içerisinde oluşacak anlık gecikmeleri ortadan kaldırıyor. Bu işlev özellikle MMORPG (massively multiplayer online role-playing games) çevrimiçi oyunlarda büyük önem taşıyor.
SanDisk Extreme SSD, 83,000 değerine ulaşan rastgele yazma ve 44,000 değerine ulaşan okuma IOPS değerlerine sahip.  550MB/s okuma ve 520 MB/s yazma hız değerleri ile hızlı ve kullanıcı dostu bir depolama çözümü sunuyor.

Kaynak: SanDisk

Top