Buradasınız
Anasayfa > Hafıza Kartı > Transcend Endüstriyel Uygulamalara için CFast 2.0 CFX700 Kartlarını Duyurdu

Transcend Endüstriyel Uygulamalara için CFast 2.0 CFX700 Kartlarını Duyurdu

Endüstriyel ürün çözümlerinde dünyanın önde gelen üreticilerinden Transcend Information, Inc., çoklu endüstriyel uygulamalar ve gömülü SATA depolama sistemlerine yönelik CFast 2.0 CFX700 kartlarını satışa sunduğunu duyurdu. Yeni nesil CFast 2.0 standartları ilejm uyumlu ürün SATA III arayüzü ve SLC NAND yongalarına sahip. Transcend CFX700 530MB/s değerine ulaşan aktarım hızları ile sahada ve uygulamada sıra dışı hız ve büyük kolaylık sunmakta.

Transcend CFX700 hafıza kartları, küçük ve kolay taşınabilir ölçülere sahip, veri güvenliği ve güvenilir performans ihtiyacı olan küçük boyutlu gömülü sistemler için özel olarak tasarlanmışlardır. SATA III tabanlı yeni nesil CFast 2.0 standartları sayesinde 530MB/s değerine ulaşan okuma ve 260MB/s değerine ulaşan yazma hızları sunabilmekte. CFX700 hafıza kartları -5°C ile 70°C aralığında mükemmel performans sunmakta. Ek yazılım ya da donanım gerektirmeden uyumlu sistemler ile sorunsuzca kullanılabilen CFX700 hafıza kartları ön yüksek performanslı  yükleme (boot) diski olarak kullanılabilir. Böylece hafif ve küçük boyutları ile gerekli durumlarda SSD sürücü yerine rahatlıkla kullanılabilmekteler.

Transcend CFast 2.0 CFX700 hafıza kartları 16GB ve 32GB kapasite seçenekleri ile 3 yıl garantili olarak kullanıma sunulmuş durumdalar. MLC yongalı çözümler arayan kullanıcılar için de; Transcend, CFX600 hafıza kartlarını kullanıma sunmuş durumda.

Kaynak : Transcend

Top