Buradasınız
Anasayfa > USB Flash Bellek > Yeni USB Flash Ürünler ile Samsung Ürün Yelpazesi Genişliyor

Yeni USB Flash Ürünler ile Samsung Ürün Yelpazesi Genişliyor

Samsung Electronics Co., Ltd., yüksek performans ve güvenilirlikle beraber, şık ve küçük tasarıma sahip üç yeni USB sürücüsünü duyurdu.

USB 3.0 arayüzüne sahip her üç sürücü de; USB 2.0 uyumluluğuna sahip. Samsung’un dayanıklı NAND flash yongalarına sahip sürücüler  şık metal tasarıma ve Samsung’un 5’li-koruma teknolojisi ve 5 yıl garanti süresi ile kullanıma sunuluyor.

Samsung USB 3.0 flash sürücüler farklı boyutlara sahip üç farklı model olarak kullanıma sunuluyor, BAR, FIT ve DUO.  BAR modeli anahtarlık halkası bulunan yüksek dayanımlı metal kasaya sahip. 16, 32 ve 64GB  kapasite seçenekleri sunan ürün 130MB/s değerine ulaşan aktarım hızları ile 2.4GB Full HD video ya da yaklaşık 40 saatlik mp3 dosyasını 20 saniyeden daha az sürede aktarma imkanı sunuyor.

FIT modeli 20mm’den küçük boyu ve 2 gram ağırlığına sahip. 32 ve 64 GB kapasite seçenekleri bulunan ürün 130MB/s değerine ulaşan aktarım hızları sunuyor.

DUO serisi sürücüler akıllı telefon, tablet ve bilgisayar cihazları için hepsi bir arada çözüm arayan kullanıcılara yönelik standart ve micro USB girişlerine sahip modellerden oluşuyor. USB 2.0 arayüzünü destekleyen micro USB bağlantısı kapak ile korunan model 32 ve 64GB kapasite ve 130MB/s değerine ulaşan aktarım hızlarına sahip.

Samsung’un yeni USB sürücüleri için sunduğu 5’li-koruma teknolojisi sayesinde sürücüler 72 saate kadar deniz suyuna ve -0°C ile 60°C aralığında sıcaklıklara dayanım sunuyor. Sürücüler içerisinde bulunan veri 1500g darbe dayanımına ve 15000 gauss manyetik güce karşı korumaya da sahipler.

Kaynak: Samsung

Top