Buradasınız
Anasayfa > Bellekler > HyperX FURY DDR4 ve Impact DDR4 Ürün Gruplarını Genişletiyor

HyperX FURY DDR4 ve Impact DDR4 Ürün Gruplarını Genişletiyor

Kingston® Technology Company oyun birimi olan HyperX®; HyperX® FURY DDR4 DIMM ve HyperX® Impact DDR4 SODIMM ürün gruplarının yüksek frekanslı yeni üyelerini duyurdu. FURY DDR4 DIMM ve Impact DDR4 SODIMM bellek modülleri Tak Çalıştır (Plug N Play) otomatik hız aşırtma (automatic overclock) işlevine sahipler. Yeni ürünler ile FURY DDR4 serisi 3466MHz¹ ve Impact DDR4 serisi 3200MHz değerine ulaşan hızlar sağlayabilecek. Her iki ürün grubu da 8GB ile 64GB arasında değişen modül ve kit kapasiteleri ile kullanıcılara sunulacaklar.

HyperX FURY DDR4; Intel ve AMD tarafından sunulan en yeni platformlarda daha hızlı video düzenleme, 3D modelleme, oyun ve AI uygulamaları için tasarlanmış uygun maliyetli, yüksek performanslı bellek çözümleri sunuyor. Plug N Play işlevi ile standart DDR4 1.2V değerinde otomatik bellek hız aşırtması yapılabilmesini sağlıyor. FURY DDR4 grubunun yeni üyeleri de siyah, beyaz ya da kırmızı renkli düşük profilli ısı dağıtıcılarına sahipler. Asimetrik ısı dağıtıcısı ile siyah renkli PCB kullanımı oldukça şık bir bellek tasarımı sunuyor.

HyperX, Impact DDR4 SODIMM ailesine de daha yüksek hızlar ve 16GB bellek, 64GB kit kapasitesi sunan yeni üyeler ekliyor. Voltaj standart 1.2V değerlerini temel alırken, XMP profili desteği sayesinde kolayca hız aşırtma yapılabiliyor. Tak Çalıştır-Plug N Play işlevi ile bellek yükseltimi yapıldığında; otomatik hız aşırtma ile bellek hızı sistem tarafından desteklenen en yüksek değere çıkartılıyor.

Yeni HyperX FURY DDR4 DIMM ve HyperX Impact DDR4 SODIMM bellek çözümleri kullanıma sunulmuş durumda.

Kaynak : HyperX

Top