Buradasınız
Anasayfa > Bellekler > HyperX Predator DDR4 RGB ve Predator DDR4 Ürün Gruplarını Genişletiyor

HyperX Predator DDR4 RGB ve Predator DDR4 Ürün Gruplarını Genişletiyor

Kingston® Technology Company oyun birimi olan HyperX®; Predator DDR4 RGB ve Predator DDR4 ürün gruplarının yeni üyelerini duyurdu. Predator DDR4 RGB serisinde 4000MHz değerine varan hız destekleyen modüller ve Predator DDR4 serisinde ise 4133MHz hız desteğine sahip 128GB’a varan kapasitelerde kitler kullanıma sunuluyor. HyperX bellekler yeni ürünler ile oyun tutkunları ve performans meraklılarına en yüksek hız ve kapasitede çözümler sağlıyor.

Yeni Predator DDR4 RGB ve Predator DDR4 ürün grupları, en güncel Intel ve AMD işlemcilerin kullanıldığı oyun sistemlerinin bellek ihtiyaçlarına yönelik çözümler. Predator DDR4 RGB ve Predator DDR4 serileri yüksek performans için Intel XMP-ready profil desteğine sahipler. HyperX Predator DDR4 RGB serisi, üst kısmında yer alan LEDler ile RGB ışıklandırma sunuyor. ASUS Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync ve Asrock Polycom RGB gibi anakart yazılımları ile de uyumu sayesinde ışıklandırma işlemi diğer bileşenler ile uyumlu olacak şekilde doğrudan kontrol edilebiliyor.

Yüksek hız ve düşük gecikme sürelerine sahip HyperX Predator DDR4 bellekler; 4GB-16GB kapasiteli modül ve kitler ile 16GB, 32GB, 64GB ve 128GB kapasitelerde dörtlü ve sekizli kit çözümleri sunuyor. Tüm bellekler %100 test edilmiş ve ömür boyu garantiye sahipler. Kullanıcılar Predator DDR4 bellekler ile sıradışı performans ve güvenilirliğe bir arada sahip oluyor.

21 – 24 Ağustos’ta Almanya’da gerçekleştirilen Gamescom 2018 etkinliğinde duyuruları gerçekleştirilen ürünler ülkemizde de zincir mağazalar ve e-ticaret sitelerinde satışa sunulmuş durumda.

Kaynak : HyperX

Top